Jan Turek

Videology profesionálního kulturisty IFBB 

Jan Turek - týden před Romania Pro

Honzu Turka čeká o víkendu soutěž v Rumunsku. Uvidíte precizní přípravu stravy týden před soutěží, skladbu vitamínů a minerálů, které mají ochránit imunitu a předejít nachlazení, předtréninkové doplňky a samozřejmě trénink nohou.

Jan Turek - celodenní režim 2,5 týdne před soutěží

Koukněte na celodenní režim, stravu, trénink a kardio Honzy Turka 2,5 týdne před soutěží. Preciznost, která je velmi poučná pro ambiciózní cvičence. A zároveň upozorňujeme, že creatin a glutamin, používaný v suplementaci, je právě v akci za zvýhodněnou cenu. 

JAN TUREK - 4 týdny do ROMANIA PRO 2023

Ve videu uvidíte trénink zadní strany stehen a hýždí, což je fajn inspirace i pro dámy, informaci jak probíhá a proč byste měli dělat detox organismu a nakonec něco o novém merchi, který bude k dostání na stánku Extrifit na soutěži EVLs Prague. 

JAN TUREK - LEGION PRO USA Vlog 3.

Poslední díl série Honzy Turka z cesty po USA, kde soutěžil na Legion Pro. A právě záběry  z této kvalifikační soutěže na Mr. Olympia si v plné kvalitě můžete vychutnat ve videu. A pak samozřejmě něco po soutěži (burgry, výlet do přírody, muzeum aut atd... ) Užijte si video. 

JAN TUREK - LEGION PRO RENO USA Vlog 2.

2. díl vlogu Honzy Turka z USA. Nákupy, jídlo, trénink ramena, biceps. Forma před soutěží.

JAN TUREK - LEGION PRO RENO USA Vlog 1.

1. díl z třídílné série z pobytu Honzy Turka v USA kvůli soutěži Legion Pro. Uvidíte precizní přípravu jídla před soutěží s mnoha radami a informacemi a trénink prsa-triceps. Další díly se budou věnovat soutěži a samotnému pobytu v Americe. 

Jan Turek týden před Legion Pro

Honza právě teď sedí v letadle směr USA na soutěž Legion . Jak se cítí týden před soutěží, kdy je energie vyčerpaná, jak probíhají jeho poslední tréninky... Dozvíte se o různých tréninkových postupech a taky jak reaguje na rady ohledně jeho paží a stehen. Užijte si video, kde toho má Honza už evidentně celkem dost..

JAN TUREK IFBB PRO - Tréninku stehen 2,5 týdne do LEGION PRO NEVADA 2023

Trénink stehen s Pavlem Szotkowskim. Opět masakr v super sérích! Zkuste i vy :-)

JAN TUREK IFBB PRO - 2 dny do Europa PRO 2023

Honza Turek na nejobsazenější a nejnabitější soutěži dosavadní sezóny obsadil 8. místo. To už víme. Co ale nevíme, je to, jak  před soutěží jedl, trénoval a jak to vůbec vypadá na místě dění těsně před zahájením závodu. To vše uvidíte ve videu. 

JAN TUREK IFBB PRO - 5 dní do EUROPA PRO ALICANTE 2023

Itálie je za námi, ale Španělsko je nová výzva! Tvrdší svaly, tvrdší dieta a tvrdší trénink je cesta. Je tu nové video, které to vše naplňuje bezezbytku a navrch přidává viditelnou únavu Honzy. Povede se naplnit cíl - lepší tvrdší forma - ve Španělsku? A jaké změny hodlá Honza udělat? To vše ve videu. 

Jan Turek - Flex Pro Italy II. Den soutěže.

Přinášíme druhý díl videologu Honzy Turka, který se bude věnovat soutěžnímu dni. Uvidíte snídani v den D, backstage, přímé srovnání s Tomášem Tabačiarem i jednotlivé callouty. No a samozřejmě nemůže chybět závěrečné zhodnocení soutěže a vystoupení z úst samotného Honzy. A taky uvidíte, jaký si uložil trest, když nedopadl podle svých představ... :-) 

JAN TUREK IFBB PRO - 3 týdny do FLEX PRO ITALY 2023

Do soutěže zbývají pouhé 3 týdny a je vidět, že Honza toho začíná mít plné kecky. Přesto uvidíte těžký trénink zad s obrovskými váhami, dozvíte se názor na cheat days v dietě, a Honza zhodnotí a popíše změny, které udělal v tréninku v tréninku nohou. Užijte si video plné potu, dřiny a bolesti, bez které to nejde...