Jan Turek

Videology profesionálního kulturisty IFBB 

Celodenní jídelníček Honzy Turka

Říká se, že jeden obrázek vydá za tisíc slov. My jsme vám připravili úplný román z obrázků. Celodenní jídelníček a suplementaci Honzy Turka ve fotografiích. Od snídaně po druhou večeři. Nechte se inspirovat, nebo jen nahlédněte do stravování profesionáního kulturisty vážícího 125 kg v předsoutěžním období (dietě).

Jan Turek - trénink prsou v gigasériích

Honza Turek pokračuje v novém stylu tréninku pod vedením Miloše Sarčeva. Tzn. v tréninku plném gigasérií, supersérií, intenzifikačních metod a vysvětluje rozdílnou náročnost oproti klasickému silovému tréninku. Tohle rozhodně není vhodný trénink pro začátečníky, jak uvádí sám Honza. Samozřejmě se dozvíte i skladbu předtréninkových doplňků i intraworkoutových. 

Jan Turek - Trénink pod Milošem Sarčevem

První tréninkové video Honzy Turka od navázání spolupráce s Milošem Sarčevem. Uvidíte, jak se změnil celkový přístup k tréninku, dostanete k tomu vysvětlení, ale o pořádný masakr na ramena nepřijdete. 

Jan Turek - týden před Romania Pro

Honzu Turka čeká o víkendu soutěž v Rumunsku. Uvidíte precizní přípravu stravy týden před soutěží, skladbu vitamínů a minerálů, které mají ochránit imunitu a předejít nachlazení, předtréninkové doplňky a samozřejmě trénink nohou.

Jan Turek - celodenní režim 2,5 týdne před soutěží

Koukněte na celodenní režim, stravu, trénink a kardio Honzy Turka 2,5 týdne před soutěží. Preciznost, která je velmi poučná pro ambiciózní cvičence. A zároveň upozorňujeme, že creatin a glutamin, používaný v suplementaci, je právě v akci za zvýhodněnou cenu. 

JAN TUREK - 4 týdny do ROMANIA PRO 2023

Ve videu uvidíte trénink zadní strany stehen a hýždí, což je fajn inspirace i pro dámy, informaci jak probíhá a proč byste měli dělat detox organismu a nakonec něco o novém merchi, který bude k dostání na stánku Extrifit na soutěži EVLs Prague. 

JAN TUREK - LEGION PRO USA Vlog 3.

Poslední díl série Honzy Turka z cesty po USA, kde soutěžil na Legion Pro. A právě záběry  z této kvalifikační soutěže na Mr. Olympia si v plné kvalitě můžete vychutnat ve videu. A pak samozřejmě něco po soutěži (burgry, výlet do přírody, muzeum aut atd... ) Užijte si video. 

JAN TUREK - LEGION PRO RENO USA Vlog 2.

2. díl vlogu Honzy Turka z USA. Nákupy, jídlo, trénink ramena, biceps. Forma před soutěží.

JAN TUREK - LEGION PRO RENO USA Vlog 1.

1. díl z třídílné série z pobytu Honzy Turka v USA kvůli soutěži Legion Pro. Uvidíte precizní přípravu jídla před soutěží s mnoha radami a informacemi a trénink prsa-triceps. Další díly se budou věnovat soutěži a samotnému pobytu v Americe. 

Jan Turek týden před Legion Pro

Honza právě teď sedí v letadle směr USA na soutěž Legion . Jak se cítí týden před soutěží, kdy je energie vyčerpaná, jak probíhají jeho poslední tréninky... Dozvíte se o různých tréninkových postupech a taky jak reaguje na rady ohledně jeho paží a stehen. Užijte si video, kde toho má Honza už evidentně celkem dost..

JAN TUREK IFBB PRO - Tréninku stehen 2,5 týdne do LEGION PRO NEVADA 2023

Trénink stehen s Pavlem Szotkowskim. Opět masakr v super sérích! Zkuste i vy :-)

JAN TUREK IFBB PRO - 2 dny do Europa PRO 2023

Honza Turek na nejobsazenější a nejnabitější soutěži dosavadní sezóny obsadil 8. místo. To už víme. Co ale nevíme, je to, jak  před soutěží jedl, trénoval a jak to vůbec vypadá na místě dění těsně před zahájením závodu. To vše uvidíte ve videu.