Jan Turek

Videology profesionálního kulturisty IFBB 

Turek, Blahovský, Vacek - trénink zad

Četli jste v pondělí náš článek? A chcete vědět, jak to dopadlo? Tak se mrkněte na video, je to vlastně takové volné pokračování. A pokud jste ho nečetli, nic se neděje, užijte si tvrdý trénink zad s pár tipy a postřehy. 

Jan Turek - Můj příjem vitamínů a minerálů

Vitamíny, minerály, mastné kyseliny, jsou velmi důležitou, ale také velmi často opomíjenou součástí jídelníčku a suplementačního programu každého sportovce. Profesionální kulturista Jan Turek vám ve videu ukáže a vysvětlí, kdy, jak a proč tyto látky suplementuje.

Jan Turek před Bigman weekend

Honza Turek má tento víkend poslední soutěž sezóny. Bigman Pro ve Španělsku s našlapaným obsazením. I proto odjel do Španělska dřív, aby se připravil na soutěž a doladil poslední detaily formy. Co to všechno obnáší, na to se můžete podívat ve videu. 

Jan Turek 11 dní do Big Man Pro

Nová soutěž, nové video! Honza Turek letošní sezonu ještě nekončí a chystá se do Španělska nahnat nějaké ty body pro postup na Mr. Olympia. Aktuální forma, trénink ramen a nové informace. 

JAN TUREK IFBB PRO - Show day Romania PRO 2022

Jak probíhal soutěžní den Honzy Turka. Jídlo, poslední tréninky, zákulisí, soupeři, emoce, vyjádření, plány.... Ufff, je toho na jedno video dost. :-) 

Jan Turek - 2 dny před Romania Pro

Co přesně jí Honza před závody, jaké používá doplňky, poslední trénink, kontrola formy. Pak taky předsoutěžní meeting závodníků a vše, co se odehrává před profi soutěží. Je to nabitý díl pro všechny fanoušky kulturistiky. 

Jan Turek před Romania Muscle fest

Trénink a lifestyle Romana Turka 6 dní před další profi soutěží, která se tentokrát koná v Rumunsku. 

Jan Turek - 5 dní do EVLS Prague Pro

Video snad z nejhoršího předsoutěžního období. Glykogen na nule, sacharidů minimum, únava maximum, trénink jedete jen na vůli, tlak na výsledek roste... Chvíle, kdy toho máte fakt plné zuby... 5 dní do největší soutěže v ČR. 

Objemový jídelníček Honzy Turka

Celodenní jídelníček profi kulturisty. Tip č. 1 pro všechny, co nemohou přibrat. 

Tip. č 2. Honza váží aktuálně cca +/- 130 kg, přepočítejte makra na vaši váhu. 

Jan Turek - 2. část objemu - trénink paží

Trénink rukou Honzy Turka a samozřejmě nějaké ty novinky k tomu. 

Vémola, Turek, Filipi, Blahovský - legday

Trénink nohou který budete chtít vidět. Dva kulturisté, jeden benchpresser a fighter na jednom tréninku stehen. Žádná šolichačka pro oko, spousta dřiny a těžkých vah! Extrifit Team. 

Turek, Filipi, Blahovský - Trénink stehen

Jak si dala tahle partička stehna? Uvidíte v kratším videu.