Pavel Vacek

  • Dlouholetý závodník v kulturistice a úspěšný reprezentant ČR
  • Vicemistr světa 2008 federace NABBA
  • 3. na soutěži Mr. Universe 2009 
  • 4. na MS IFBB Masters 2017
  • 3. místo MS IFBB Masters 2019
  • 2. místo ME IFBB Masters 2021
  • vítěz mnoha pohárových soutěží v kulturistice
  • v současné době předseda soutěžního oddílu Extrifit Club 
  • PR manager značky Extrifit

Luboš Chládek: Co ten můj loket?

V minulém videu vzbudil značnou pozornost oteklý loket Luboše Chládka. Vypadalo to skutečně vážně. Jak to s ním vypadá si poslechnete ve videu a můžete se podívat i na trénink hrudníku.

Totální mrhání životem, být zavřený celé dny ve smradlavé posilovně...

Mudrování o užívání života, cestování a fitness lifestylu...

Vyzobávejte od druhých pro svůj progres jen to nejlepší

Každý máme své pozitivní a negativní stránky. Každý konáme příkladné činy, a tak trochu tajíme ty míň příkladné. Je pak na tobě, na které dáš důraz a které využiješ ke svému progresu. 

Luboš Chládek - na podzim budu mít o 5 kg svalů víc

Trénink ramen Luboše Chládka v Extrifit Gymu v Hradci Králové. Vyzkoušeli jsme venkovní zónu, sluníčko Lubošovi nasvítilo formu, nám zase na displeji schovalo, jak máme brutálně zaprasenou čočku. Dozvíte se i oblíbené provedení tlaků na ramena, proč bude mít Luboš víc svalů a kdy bude zase závodit.

Jak přibrat, když vám to fakt nejde...

Jak přibrat svalovou hmotu a vysvětlit to ideálně tak, abyste na pochopení textu nepotřebovali tři vysoké, trenérský kurs a doktorát z nutriologie.  

Cílevědomost a disciplína už nefrčí, nebo co?

S každým vynechaným tréninkem, s každou odfláknutou sérií, s každým vynechaným jídlem a s každým porušením diety dáváte další a další šanci svým soupeřům, aby vás porazili. Pokud chceš být šampion/ka, musíš být odhodlaný brodit se nepohodlím...

Díky mobilům jsem pochopil, co je to ta intenzita...

S železnou pravidelností na mě ze světa sociálních sítí vyskočí něčí zásadní sdělení o tom, jak právě dojel nadoraz ten nejvíc nejkrutější trénink v životě, jak intenzívně cvičil a jak je z toho na hadry a nemůže téměř nic. Ale co to vlastně znamená „nadoraz“ a co si představujeme pod pojmem „intenzita“?

Luboš Chládek: Jak efektivně přibírat

Nejdříve si poslechneme hodnocení Lubošových svěřenců z víkendové soutěže a pak už se budeme věnovat stěžejnímu tématu, jak efektivně a dlouhodobě přibírat. Dozvíte se zajímavé tipy a celou metodiku, kterou používá Luboš. Není to tedy jen bezuzdné přežírání, ale sofistikovaný postup, jak přibírat váhu bez zbytečného nabírání podkožního tuku. 

Honza Turek - I když trénink stojí za hovno, nesmíš to vzdát a dokonči to

Honza Turek má odpočinkovou fázi a jede lehké tréninky. Takže vás čeká lehký legday. Jenže je to Honza a není lehký trénink jako lehký trénink. Klidně si ho odpoledne vyzkoušejte. Každopádně ve videu uslyšíte, jaké lehké zranění , které zavdalo titulku, ho provázelo tréninkem, taky proč už nespolupracuje s Milošem Sarčevem a s kým bude dělat teď. A hlavní novinkou je změna plánu, co se týká soutěží. O co jde, to si pusťte v neobvykle upovídaném videu Honzy. 

Michaela Šourková - Chtěla bych jednou stát na Olympii

Na tomto rozhovoru se pokazilo vše, co se pokazit mohlo. Zvuk, obraz, prostě všechno vyjma odpovědí Míši, Mistryně Čech, bronzové z MČR a reprezentantce v Bodyfitness žen, které jsou zvukově čisté. Pokud tedy budete trochu shovívaví, dozvíte se, jak vnímá narážky na své příjmení, proč chce mít svaly, kam to chce dotáhnout a kde je hranice, kterou nechce překročit.

Co takhle pozměnit trénink nohou pro lepší výsledky?

Zamyslete se nad tím, co máte na programu v rámci tréninku nohou? Pokud je repertoár vašich cviků stále stejný, pak počítejte s tím, že i vaše výsledky budou stále stejné. V následujícím článku vás provedeme trošku netradičními variantami pěti skvělých cviků na nohy, které vám pomohou oživit váš trénink.