Celodenní jídelníček Honzy Turka

Autor: Jan Turek

 

Říká se, že jeden obrázek vydá za tisíc slov. My jsme vám připravili úplný román z obrázků. Celodenní jídelníček a suplementaci Honzy Turka ve fotografiích. Od snídaně po druhou večeři. Nechte se inspirovat, nebo jen nahlédněte do stravování profesionáního kulturisty vážícího 125 kg v předsoutěžním období. (dietě) 

A jak to tak u kulturistů bývá, tradiční dělení na snídani, oběd, večeře, nemá smysl, tak se podívejme na následujících 6 jídel. 

1. Vejce, houby, rýžová kaše Rice Oat Mash, vitamíny, minerály

 

Extrifit Rice Oat Mash 900 g

Rýžová kaše Extrifit (R). Žádné vaření, vše za studena. Příprava trvá 1 minutu!

 2. 300 g kuřecíprsa, 50 g rýže, zelenina

3. 400 g Tilapia,50 g rýže, zelenina 

   

Období tréninku 

  

Extrifit Aminofree Peptides 400 g

AminoFree® PEPTIDES je absolutní světová špička v aminokyselinových suplementech. Jedná se o vůbec nejčistší, nejrychlejší a nejlépe vstřebatelnou formu základních stavebních kamenů lidské svalové hmoty. Extrifit vyvinul zcela výjimečný produkt, který je složen z vysoce kvalitních a velmi drahých komponent. Aktuálně ve světě aminokyselin a peptidů nic lepšího, čistšího ani rychlejšího pro růst svalů a svalovou regeneraci neexistuje.

 

 

Extrifit Hydro Isolate 90 1000 g

Hydro Isolate 90 je zcela unikátní předtrávený 90% proteinový izolát bez cukru a bez tuku. Žádná zahušťovadla, žádná barviva! Jen hydrolyzovaný izolát 90 %! Instantní (snadno rozpustný) enzymaticky hydrolyzovaný 90 % syrovátkový izolát se stupněm hydrolýzy DH 8, který dle příchuti obsahuje 90 až 94 g extrémně rychle využitelných aminokyselin v každých 100 g produktu! V Extrifitu vyvinuli receptury, díky kterým mají jednotlivé příchutě opravdu skvělou chuť a konzistenci, a to i přesto, že neobsahují prakticky žádné přídatné látky!

   

Extrifit Gluta Pure 300 g

Gluta Pure obsahuje glutamin - neesenciální aminokyselinu bohatě zastoupenou ve svalové tkáni. Při intenzivním tréninku dochází k vyšší spotřebě glutaminu ve svalu, proto je vhodná jeho suplementace.

4. jídlo - 300 g kuřecí prsa, 50 g rýže, zelenina, ořechy

 

5. jídlo. 400 g Tilapia, zelenina

  

 6. jídlo. Vejce, houby


  

Extrifit Sleep 60 cps

Sleep! obsahuje velmi účinnou směs látek na podporu kvalitního spánku a snadného usínání. Je určen pro kohokoliv, kdo trpí problémy se spánkem, které jsou dnes velmi časté, ať už jako důsledek stresu, pracovního přetížení, či třeba u sportovců v důsledku intenzivní tréninkové zátěže. Základem produktu je silná dávka bylinných výtažků obohacených o aminokyselinu tryptofan, vitamín B6 a minerál hořčík v chelátové vazbě, která je výhodná pro její výbornou vstřebatelnost. Jedná se o produkt na přírodní bázi.