Chceš být dobrej? Tak začni makat s Vojtou

Autor: Pavel Vacek

Někdy bych si skutečně přál, aby mi bylo o pár desítek let méně. Manželka mě často podezřívá, že to je především ve chvílích, kdy nás obsluhuje nějaké pěkná servírka a já naprosto neovladatelně začnu pronášet nejapné vtípky, pokoušet se o humor a docílit světové úrovně vlastního sebeztrapňování.  V tom jsem skutečně šampion. Nicméně, tentokrát by byla vedle jak ta příslovečná jedle. Momentálně jsem totiž tuhle neodolatelnou chuť po pevnější pleti, hustším vlasovém porostu a nižší číslovce v občance pocítil poté, co jsem shlédl úvodních pár minut nového On the Top, které se sice teď jmenuje nějak jinak, ale všichni ho známe pod tímhle kratším názvem. Vojta tam totiž nabízí pomocnou ruku všem, kteří by se chtěli připravit na soutěž, nebo nějak pomoci. Stačí jen natočit krátké video, kde by dotyčný zájemce předložil své pádné argumenty, proč by si měl Vojta vybrat právě jeho. No páni… Naprosto přesně jsem si vybavil dobu, kdy jsem coby zapálený mladík jel do Hradce, kde jsem doslova vyškemral pomoc od tehdejšího reprezentanta Julka Šafra. Podařilo se a já se ocitl v sedmém nebi. Možnost, že by se mě ujal dokonce IFBB Pro Pavol Jablonický, říkal mi, co mám jíst, cvičit, nebo… a to už vyloženě fantazíruju, by cvičil dokonce i se mnou…!! No tak z toho bych měl poluci šest dní po sobě, což by neva, máma by to vyprala. Ale nemusela, protože je to přesně ten typ snění, které se řadí mezi kolonky Výhra ve Sportce, Sex s Kim Kardashian, nebo Bugatti v garáži o 250 m2. Prostě se to nesplní. Pokud se tedy čirou náhodou zrovna nejmenujete Kanye West. Každopádně, jakmile by se objevila možnost, že bych mohl dělat s profíkem, s borcem, který byl na Olympii, jel bych rovnou na Barrandov a čapnul prvního režiséra za flígr a natočil tak tklivě motivační půlminutové dílko, že by z toho Vojtovi puklo srdce, praskla cévka, vytryskla slza v oku, šel by se rovnou rozcvičit, a to vše v libovolném pořadí. Jasně, byla jiná doba. Ale pokud chceš být nejlepší, musíš dělat s nejlepšími. Na tom si nikdy nic nezměnilo a ani nezmění.

Takže hned jakmile jsem se smířil s myšlenkou, že mé tělesné buňky již pružnější nebudou, napadlo mě, že si tedy Vojta s tímhle slibem pěkně naběhl. Že se teď bude muset probírat hodiny a hodiny videomateriálem a pak s těžkým srdcem a výčitkou v hlase vůči ostatním na jednoho ukázat. Nebo použít tu nejosvědčenější metodu, kterou je: Ententýky, dva špalíky, ábrfábrdomine, tenhle to bude. Leč, jak jsem se dozvěděl, zatím by si vystačil jen s Enten. Nechápu to. Především proto, že jenom tento týden přišly Extrifitu 4 žádosti o sponzoring právě od této cílové skupiny. „Dobrý den, před půl rokem jsem začal cvičit, chci závodit, potřeboval bych sponzora, udělám pro to všechno, atdatd…

Poptal jsem se tedy Vojty, zda konkrétně tito jedinci poslali ty videa. Leč z „udělám pro to všechno“ se vyklubalo „nehnu pro to prstem“. Ale je taky možné, že On The Top neviděli. Jako mnozí jiní.

Tak si pojďme zopakovat Vojtovu nabídku. Nabídku IFBB profíka, podotýkám.

Společný trénink s profíkem. Za to bych kdysi prodal vlastní babku. Nevadilo by jí to, už je dávno mrtvá, ale i tak je jenom tohle motivace jako hrom. A to je teprve začátek.

Vstup do fitka zadara. Extrifit Gym je bomba. Lidi se tam sjížděj jak na atrakci. A ty to budeš mít zadara.

Suplementace zadarmo. Pojedeš stejné doplňky jako Vojta. Budeš je mít zadarmo jako Vojta. Budeš mít od Vojty přesný plán co, kdy a jak. Co víc si přát?

Poradí ti. Bavíme se tu o tisících. Každý borec, co něco ví, co něco zná, si účtuje prachy za to, že ti poradí. Což je v pořádku, oni ty zkušenosti taky nezískaly zadarmo. No ale ty jo. Konzultace zdarma od profíka. Ušetřené roky pokusů a omylů. To nejsou kydy z youtubu od druhořadých maníků lovících odběry. To jsou rady od zkušeného borce, tobě na míru. Ach jo… kéž bych byl mladší…. Ale to už se opakuju.

Takže přestaň točit na insta nějaký blbosti a natoč video, které ti vyhraje tuhle pecku. Teda pokud to myslíš s tou kulturistikou aspoň trochu vážně. A jestli ti to není jasný, mrkni na prvních pár minut On The Top.