Jan Turek - trénink prsou v gigasériích

Autor: Jan Turek

 

Honza Turek pokračuje v novém stylu tréninku pod vedením Miloše Sarčeva. Tzn. v tréninku plném gigasérií, supersérií, intenzifikačních metod a vysvětluje rozdílnou náročnost oproti klasickému silovému tréninku. Tohle rozhodně není vhodný trénink pro začátečníky, jak uvádí sám Honza. Samozřejmě se dozvíte i skladbu předtréninkových doplňků i intraworkoutových. 

 

Extrifit Aminofree Peptides 400 g

AminoFree® PEPTIDES je absolutní světová špička v aminokyselinových suplementech. Jedná se o vůbec nejčistší, nejrychlejší a nejlépe vstřebatelnou formu základních stavebních kamenů lidské svalové hmoty. Extrifit vyvinul zcela výjimečný produkt, který je složen z vysoce kvalitních a velmi drahých komponent. Aktuálně ve světě aminokyselin a peptidů nic lepšího, čistšího ani rychlejšího pro růst svalů a svalovou regeneraci neexistuje.

 

Extrifit Trainox Shot 90 ml

TRAINOX® je doplněk stravy určený pro totální maximalizaci tréninkové intenzity. Jedná se o multikomponentní produkt obsahující zcela novou a brutálně silnou směs účinných látek určených pro předtréninkové použití.

 

Jan Turek - Trénink pod Milošem Sarčevem