Odměna za výsledek - ročník 2023

V roce 2014 značka Extrifit poprvé spustila unikátní a spravedlivý koncept podpory nových nadějí české kulturistiky a fitness pod názvem „Podpora za výsledek“, který se pravidelně těšil velké přízni závodníků v mládežnických kategorií a byl velmi vítán. A nepochybujeme, že bude vítán i letos.

Tento systém se týká především závodníků a závodnic v dorosteneckém a juniorském věku! Pozor! Bez ohledu na oddílovou příslušnost a sportovní kategorii! I v roce 2023 tak firma Extrifit odmění nejlepší závodníky v dorosteneckých a juniorských kategoriích a nově přidá lákadlo i pro členy Extrifit Clubu. 

Doplňky výživy jsou nedílnou součástí přípravy na soutěž každého závodníka, o tom není pochyb. Rovněž není pochyb o tom, že to je pro mnoho mladých závodníků zásah do vlastního rozpočtu či rozpočtu jejich rodičů. Extrifit vám vrátí vaše vložené prostředky do poslední koruny! To vše ve formě doplňků výživy spotřebovaných ve vaší přípravě.

POZOR!!! NOVĚ SE TENTO PROJEKT TÝKÁ ČLENŮ EXTRIFIT CLUBU VE VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍCH. Junioři, dorostenci mohou tento projekt využít bez ohledu na oddílovou příslušnost, avšak pro členy soutěžního Extrifit Clubu je tato unikátní možnost připravena ve všech věkových kategoriích (ženy, muži, ženy i muži masters)

Jak je to možné?

Nyní se maximálně soustřeďte, protože tohle Vám žádná jiná značka v České republice nenabídne!

 • vítězové a vítězky mistrovství České republiky v kulturistice, klasické kulturistice, physique, bodyfitness, Bikiny Fitness a Wellness Fitness ve věkových kategoriích mladšího dorostu, staršího dorostu a juniorů, včetně jednotlivých váhových a výškových rozdělení, dostanou zpět 100 % částky ve formě doplňků výživy značky Extrifit, kterou vložili do své suplementace v době od 1. března 2023 až do dne konání soutěže MČR
 • ostatní medailisté a medailistky (2. a 3. místo) z mistrovství České republiky v kulturistice, klasické kulturistice, physique, bodyfitness, Bikiny Fitness a Wellness Fitness ve věkových kategoriích mladšího dorostu, staršího dorostu a juniorů, včetně jednotlivých váhových a výškových rozdělení, dostanou zpět ve formě doplňků výživy značky Extrifit 50 % z částky, kterou vložili do své suplementace v době od 1. března 2023 až do dne konání soutěže MČR
 • všichni medailisté a medailistky (1. - 3. místo) z mistrovství Čech a Moravy v kulturistice, klasické kulturistice, physique, bodyfitness a Bikiny Fitness ve věkových kategoriích mladšího dorostu, staršího dorostu a juniorů, včetně jednotlivých váhových a výškových rozdělení, dostanou zpět ve formě doplňků výživy značky Extrifit 50 % z částky, kterou vložili do své suplementace v době od 1. března 2023 až do dne konání soutěže

Jaké jsou podmínky?

Značka Extrifit je hrdá na svou kvalitu, a proto si chce být jistá, že těchto výsledků dosáhnete pouze pomocí jejích výrobků. K tomuto ověření bude používat faktury pouze z oficiálního e-shopu Extrifit. Tyto faktury budou vyhotoveny na jméno soutěžícího, který bude posléze uplatňovat svůj nárok na odměnu.

Nárok na získání doplňků výživy v hodnotě 100 % nebo 50 % z částky investované do suplementace vzniká jen pro závodníky, kteří respektují všechna pravidla SKFČR a Antidopingového výboru České republiky. V případě jejich porušení nárok na získání sportovní výživy zaniká (a to i zpětně), stejně tak zaniká v případě pokusu o zneužití celé nabídky v rozporu s dobrými mravy a pravidly fair play. Limit sportovní výživy na jednoho závodníka je omezen částkou 20.000 Kč.

Kdy mohu uplatňovat svůj nárok na svou odměnu?

Pozor! Jednotlivá procenta se nesčítají, avšak ohodnocen bude ten nejlepší výsledek. Faktury naopak ano. Víme, že si doplňky kupujete průběžně, takže pokud si objednáte jednou v březnu, pak dvakrát v dubnu a naposled třeba 14 dní před soutěží. V tom případě všechny tyto uskutečněné objednávky sečteme a budeme vycházet z konečné sumy po odečtení poštovného.

Příklad: Budete druhý na Mistrovství Moravy, avšak za týden dosáhnete lepší formy a vyhrajete MČR. Budete proto uplatňovat nárok za vítězství. Tedy 100 %. A naopak. Budete druhý na Čechách, avšak na MČR se nevejdete do finále. Nevěšte hlavu, odměna vás čeká za ono druhé místo na M Čech. V obou případech je vhodné vyčkat konce jarní sezóny a teprve poté se přihlásit o svou zaslouženou odměnu. A nakonec je zde třetí varianta, kdy budete na obou soutěžích shodně druhý, tak vám vzniká nárok na zboží v hodnotě 50 % Vašich faktur.

Tím to nekončí, je tu další skvělá zpráva!

Můžete si vybrat libovolné zboží v dané hodnotě. To znamená, že když po sezóně budete chtít přibrat a vyberete si gainery nebo kreatiny, je to na vás. Nechceme vás poškodit tím, že bychom nějak uměle navýšili cenu, ale budeme počítat tu, která je zrovna aktuální na e-shopu Extrifit.cz Vyjma akcí 1+ 1 zdarma.

Kde mohu uplatňovat svůj nárok na sponzorskou odměnu?

Oskenované faktury vystavené na jméno soutěžícího společně s kontaktními údaji, pošlete na adresu vacek@extrifit.cz nejpozději do 30. 6. 2023. Po tomto termínu váš nárok na odměnu zaniká! Poté vyčkejte na vyrozumění, jakým způsobem dostanete vaši odměnu za výsledek. Nabídneme vám také vaše zviditelnění formou rozhovoru na Extrifit.cz V případě nejasností čile komunikujeme na našem facebookovém profilu, případně v naší online poradně na oficiálních stránkách Extrifit nebo na zmíněné mailové adrese.

Je to jen na vás, jakého partnera ve své přípravě zvolíte. Jestli silného, který dokáže ocenit vaši dřinu a odříkání a toto úsilí odmění tím, že vás podpoří suplementy do nové sezóny. Nebo takového, který si od vás vezme nemalé finanční prostředky, které vloží do populárních influencerů, ale po pěkném výsledku se vám dostane leda tak neupřímného pokývnutí hlavou… Rozhodněte se vy.

Extrifit chce tímto způsobem podpořit mladé naděje, chceme vás v této nelehké době motivovat, podporovat vaše soutěžní ambice, stejně tak jako snahy pořadatelů. Chceme rozšířit, nebo v současné době alespoň zachovat motivaci pro celou fitness základnu a také něco vrátit do sportu, který tak milujeme.

A proto vám za celý Extrifit přejeme hodně štěstí v nadcházející sezóně a věřte, že se uskuteční. Kompletní kalendář soutěží najdete zde: https://www.skfcr.cz/kalendar

Extrifit

Články bloggera

 1. 10 pravidel pro vaše ramena (5458 zhlédnutí)

 2. Síla trupu (9871 zhlédnutí)

 3. Triceps dělá objem paže. (33268 zhlédnutí)

 4. Trénink 10x10 (14737 zhlédnutí)

 5. Půlnoční svačinka pro podporu nárůstu svalové hmoty (15591 zhlédnutí)

 6. Odměna za výsledek - ročník 2023 (2809 zhlédnutí)

 7. CHCETE MOHUTNÁ RAMENA? ZKUSTE TROCHU JINÝ TRÉNINK! (69403 zhlédnutí)

 8. (skoro)zázrak jménem Glutamin (3746 zhlédnutí)

 9. Brambory, vynikající příloha pro sportovce (10630 zhlédnutí)

 10. Natržení bicepsu – hrozba kulturistů (31657 zhlédnutí)