Extrifit

100 opakování - peklo na zemi

Série o 100 opakováních vám mohou nabídnout něco, čeho se při tréninku o nízkém počtu opakování určitě nedočkáte. Výhodou je, že si je může vyzkopušet doslova každý bez zdravotního rizika. Akorát si na druhý den vyjednejte v práci volno...

Josef Drda & Veronika Vlažná - trénink hrudníku (push day)

Push day, tzn, trénink hrudníku, ramen a tricepsů Absolutního vítěze Extrifit Cupu Josefa Drdy 6 dní před ziskem Elite Pro card. Ukázka cviků, vysvětlení provedení a společný trénink Veronikou Vlažnou. Takže rady jistě ocení i mnoho žen a dívek. 

Hubněte bez ztráty svalové hmoty

Přečtěte si tento článek, jak byste měli jíst a cvičit, abyste se zbavili přebytečného tuku, ale naopak neztratili svalovou hmotu a dokonce i samozřejmě nějakou svalovou hmotu přibrali nebo minimálně zkvalitnili.

Největší chyby při tréninku nohou

Máme pro vás výběr těch nejčastějších chyb, kterých se dopouštějí cvičenci při tréninku nohou. 

Silový program na 12 týdnů

Jak zesílit za 12 týdnů? Odpověď je celkem jasná a myslím si, že se na tom shodne víc lidí… progresivní přetížení alias přidávat váhu na čince. Ale i tato velice jednoduchá, zato velmi účinná metoda, má svůj limit...

V práci mám na stole už jen oříšky

"Já jím už jen zdravé věci ..."

"Miluji pečivo, ale samozřejmě obejdu se bez něj, když bude třeba ..."

"Poslední jídlo jím o 17:00 ..."

"Začala jsem pít nějaký prášek (čaj, detox, náhradu jídla, ..) a opravdu jsem zhubla ..."

"Místo sladkostí si kupuji ty proteinové tyčinky na benzínce ..."

Je vaše celozrnné pečivo skutečně celozrnné?

Pokud chcete být zdraví, jezte chléb a pečivo z celozrnné mouky. Tak to doporučují odborníci na výživu. Jenže jak se zorientovat v pekařské džungli?

Luboš Chládek - Kolik jsem nabral a co mě posune dál?

V tomhle videu se dozvíš, jak vypadá trénink ramen Luboše Chládka v domácích podmínkách, jaká má makra potravin a co je nového v jeho tréninku.

Kristýna Seidlová - nejlepší legday

Nejlepší tréninkové video Kristýny Seidlové, co jste s ní viděli. Trénink nohou naší jediné IFBB Pro wellnessky pod vedením Lukáše Osladila. Tvrdý, intenzivní a plný bolesti. Takhle se cvičí nohy a zadek.

MČR pohledem Luboše Chládka a trénink hamstringů

V článku přinášíme rovnou dvě videa Luboše Chládka. V prvním nám nabídne svůj pohled na uplynulé Mistrovství ČR, které se konalo tuto neděli, provede nás svým dnem, kdy se coural s rodinkou po Praze a uvidíte i jeho stravu na takových výletech. V druhém videu se pak podíváme na jeho aktuální trénink hamstringů a řekneme si něco o vitamínových doplňcích stravy. 

Proč jsem v MINICUTU a můj názor na přehnanou TECHNIKU cvičení

Pozvánka na Extrifit Cup. Co se tam bude dít a jak se Luboš připravuje na exhibici, kterou tam bude mít? Názor na přehnanou techniku cvičení a ukázka PUSH tréninku. 

Je proteinová tyčinka vždy zdravou volbou svačiny v dietě i mimo ni?

Věštci počasí nám zvěstují, že jaro tentokrát vynecháme a skočíme prý rovnou do letních teplot. S hezkým počasím začínáme jezdit na výlety, chodit na výšlapy a celé dny pobývat někde venku u vody, ale jakou svačinu si vzít s sebou? Proteinová tyčka může být skvělým řešením, ale jak poznat, která je fajn, a kdy je lepší, dát si radši langoš?