Extrifit

Odměna za výsledek - ročník 2023

I v roce 2023 spustíme unikátní a spravedlivý koncept podpory nových nadějí české kulturistiky a fitness pod názvem „Podpora za výsledek“. A pozor!! Nově je tu lákadlo pro všechny členy Extrifit clubu. 

CHCETE MOHUTNÁ RAMENA? ZKUSTE TROCHU JINÝ TRÉNINK!

Pokud opravdu toužíte po propracovaných svalech na vašich ramenou, tak vyzkoušejte tento šestitýdenní trénink, ve kterém budete procvičovat všechny tři hlavy deltového svalu včetně trapézů a to pomocí cviků, které jste možná dosud neprováděli nebo jste cvičili jen některé z nich.

(skoro)zázrak jménem Glutamin

Dříve se glutamin používal především u pacientů s těžkými popáleninami či po vážných operacích s bakteriálními infekcemi. Jenže postupem času se jeho význam z omezeného použití v lékařství přesunul i mezi běžnou populaci, takže i mezi sportovce. Má u nich jeho užívání své opodstatnění? A má opodstatnění i v kulturistice?

Brambory, vynikající příloha pro sportovce

Brambory představují běžnou složku ve stravě většiny Evropanů, avšak někdy je jejich význam ve výživě přehlížen. Brambory však mají zvláštní postavení díky tomu, že se v nich kombinují vlastnosti škrobnatých potravin a zeleniny.

Natržení bicepsu – hrozba kulturistů

Sval je silný natolik, jak silná je jeho nejslabší část. To je prostá pravda. A někdy je touto částí šlacha.

Vitamin E - Šampion mezi antioxidanty

Přiznejte se, kdo už se vymanil z konzumace nezdravého jídla, které je tak typické pro konce roku? Nebo už jste všem těm chipsům, řízkům a chlebíčkům řekli dost a najeli jste na rozumný jídelníček? S jídelníčkem totiž úzce souvisí i příjem vitaminů a minerálních látek. Pojďme se tedy spolu podívat na jeden z nich, vitamin E.

Trénovat s antibiotiky, nebo ne?

Jednoduchá otázka. Cvičit při nachlazení s antibiotiky,  nebo ne? 

5 největších chyb v tréninku ramen

Pokračujeme v tématických článcích, které poukazují na některé chyby v tréninku. Tentokrát se podíváme na ramena.

Jdeme nakupovat, aneb jakým potravinám dát v obchodě přednost

Při sestavování jídelníčku často narážíme na dotaz..."A co mám vlastně jíst?"
V dnešní době není problém sehnat snad jakoukoliv potravinu. Pravda je, že ne všechny jsou ale pro nás z hlediska budování svalové hmoty, vyrýsované sportovní postavy a dobré kondice, vhodné. Zde máte pár tipů, čemu dát v obchodě přednost

 

Aleš Lamka a Pavel Vacek - společný trénink zad a ramen

Trénink, povídání, plány a tipy pro vás... 

Pavel Koukal - Be Humble 8 - nový trenér a fajn nákup

Nový díl série Be Humble Pavla Koukala nás zavede k nové trenérské spolupráci, tréninku v Eagle gymu Praha a taky do distribučního centra značky Extrifit, společnosti Dafit. Tolik oranžové jste pohromadě nikdy neviděli. :-)

Souboj cviků

Dnes se podíváme na souboj 5 cviků. Budete si moct porovnat, který z dvou cviků více vyhovuje vašim požadavkům k procvičení dané svalové partie, a díky tomu si pak budete moct sestavit ještě lepší trénink a vaše tréninkové úsilí povede k rychlejším výsledkům. Pojďme se tedy pustit do „boje“!