Extrifit

Souboj cviků na nohy a lýtka

Dnes se podíváme na souboj několika cviků. Budete si moct porovnat, který z dvou cviků více vyhovuje vašim požadavkům k procvičení dané svalové partie, a díky tomu si pak budete moct sestavit ještě lepší trénink a vaše tréninkové úsilí povede k rychlejším výsledkům.

7 otázek a odpovědí na Creatin

Creatin monohydrát je momentálně v akci za zvýhodněnou cenu. Jak využít tohoto efektivního doplňku výživy, který je navíc téměř za hubičku, vám napomohou následující často kladené otázky. 

Pár drobných změn a začnou se dít věci...

Zamysleli jste se někdy nad tím, co se stane, když provedete menší změnu u cviku, který jinak v tréninku provádíte standardním způsobem?

Vše o užívání creatinu

Vyčerpávající odpověď na otázku: Jak mám dávkovat creatin? 

Zvětšete svou sílu

Jestli hledáte cestu, jak zvýšit svou sílu, tak jste se dostali k tomu správného článku! Budete ale muset oprášit jednoručky na konci těžší strany stojanu, protože právě tento program vám pomůže cvičit s těžšími váhami než předtím a povede vás k novým svalům.

Luboš Chládek - Keto jídelníček v odpočinkovém dni a proč.

Název hovoří za vše. Luboš Chládek vysvětlí zařazení Keto diet do svého jídelníčku, plus několik slov o kardiu. 

Rýže: královna mezi sacharidy

Když dostanete chuť na rýži, taky jdete do kuchyně a prostě hodíte do hrnce sáček s rýží? Špatně!!! Chcete vědět proč? Přečtěte si náš článek!

Dal bych si pivko. Ale co na to můj fitness režim?

Léto v plném proudu, sem tam i nějaká ta tropická teplota. Není divu, že i zarputilý vyznavač zdravého životního stylu dostane chuť na dobře vychlazené pivínko. Má mít výčitky svědomí z konzumace nezdravého alkoholického nápoje? Co na to řekne jeho forma? A skutečně platí, že pivo je takový tekutý chléb? Dozvíte se v článku…

Pamatujete si legendární kulturistické soustředění talentované mládeže?

Pro koho je Kulturistické soustředění určeno? Přihlásit by se měl každý mladý fitness nadšenec (dorost/junioři 14-23let), který přemýšlí o závodění (kulturistice, bikini fitness, bodyfitness, physique, všechny kategorie dle stanov SKFČR) a nejlépe ten, kdo již závodil a chce posunout dále!

Dilema kolem zadních deltů

Zadní delty se obvykle zapojují při cvicích na záda. Tak proč je tedy netrénovat jako součást zad?

Supersérie, gigantické série a jiné způsoby vašeho zmrtvení.

Zkuste si občas hrábnout na dno. Supersérie vám v tom rády pomohou. 

Přínos pohybu dolů

Soustředíte se pouze na zvedání činek? Tak na to možná po přečtení tohoto článku lehce zapomenete. My se dnes totiž zaměříme na jejich pokládání.