Extrifit

Arginin, citrulin a vliv oxidu dusnatého (NO) na zdraví a sportovní výkon

Jaký je rozdíl mezi Argininem a Citrulinem? Čemu dát přednost? Co vlastně znamená ta populární zkratka NO? Jak to celé funguje a k čemu je to dobré? Tyto a mnoho dalších otázek vám zodpoví náš článek. 

Maximalizujte tréninkem vylučování anabolických hormonů

Nastavte svůj anabolický tréninkový program tak, aby vaše hladina růstového hormonu příštích šest týdnů raketově stoupala.

Jak si nastavit AKTIVITU?

Luboš Chládek o tom, jak si nastavit aerobní aktivitu k silovému tréninku.

Udělejte jednu změnu

Zamysleli jste se někdy nad tím, co se stane, když provedete menší změnu u cviku, který jinak v tréninku provádíte standardním způsobem?

Víte všechno o bílkovinách, hydrolyzolátech, peptidech a aminokyselinách?

Na trhu se nachází velké množství různých proteinových přípravků.Jsme konfrontováni i s různými bombastickými názvy, výroky a čísly, které by měly zaručit ten nejlepší efekt a to někdy takřka během pár dní. Jak se v tom všem zorientovat a vybrat si správně? Je potřeba získat přehled o vlastnostech bílkovin, jejich stavebních jednotkách a i o kritériích jejich kvality. 

První a poslední série

Jádro tréninku tvoří tzv. pracovní série, které přetíží stávající kapacitu svalů a vyprovokují je k růstu. Jelikož není vhodné začínat hned s nejtěžší váhou, musí se pohybový aparát na zatížení připravit...

Potréninková anabolizace a hydratace

Ve světě fitness narážíme na informace od lidí, které nesnesou jakoukoliv šanci pro růst svalové hmoty bez masivního podávání dopingových látek, přes ty, které garantují svalové přírůstky podáváním těch nejdražších doplňků výživy, až k těm, které odmítají aplikaci jakýchkoliv suplementů tvrzením, že jsou absolutně neúčinné... Jak to tedy je?

Luboš Chládek - celodenní jídelníček a trénink ramen

Nadpis dost výstižně popisuje obsah videa. Uvidíte, co Luboš Chládek momentálně jí, aby přibral, jaké si objednal suplementy a k čemu je potřebuje, mrkneme se na trénink ramen a nahlédneme, jak mu to sluší v helmě a chrániči. 

7 otázek a odpovědí na Creatin

Creatin monohydrát je momentálně v akci za zvýhodněnou cenu. Jak využít tohoto efektivního doplňku výživy, který je navíc téměř za hubičku, vám napomohou následující často kladené otázky. 

Pavel Koukal - trénink ramen

Trénink ramen Pavla Koukala, příprava jídla a suplementace. Na závěr vysvětlovačka ohledně dlouho plánované a zároveň odkládané operace kolene, kterou má úspěšně za sebou.

Extrifit vám přeje krásné Vánoce a hodně úspěchů v dalším roce

Přejeme Vám, milí Extrifiťáci, krásné Vánoce a hodně úspěchů v následujícím roce. Nechť v něm najdete dostatek štěstí a životní rovnováhy. 

Extrifití Santa rozdává dárky

Užijte si s námi Vánoce, Extrifiťáci