Radek Kyzivát - kulturista, co je známý jako kuchař

Autor: Pavel Vacek

 

Rozhovor s Radkem Kyzivátem o jeho vaření a točení zábavných videí na sociální sítě, o soutěži v Polsku a nadcházejícím EVLs Prague. Upozornění: Jestli vás pohoršuje nahý zadek, nekoukejte se. P.S. Trochu jsme podcenili trojbojaře v Extrifit Gymu a zpočátku rozhovoru tam jsou pěkný šlupky a kovové rány.

 

 

Extrifit Trainox Shot 15 x 90 ml

TRAINOX® je doplněk stravy určený pro totální maximalizaci tréninkové intenzity. Jedná se o multikomponentní produkt obsahující zcela novou a brutálně silnou směs účinných látek určených pro předtréninkové použití.
Radek Kyzivát - Trénink zad 10 dní před Evl's Prague

Extrifit CFM Instant Whey 80 2270 g

CFM Instant Whey 80 má skvělou krémovitost a lahodnou konzistenci, je dostupný v mnoha naprosto excelentních a vylepšených příchutích na samé hranici možného u tohoto typu CFM proteinu, příchuť sušenka - cookies si zamilujete! U ovocných příchutí jsou navíc obsaženy rozemleté kousíčky 100% ovoce. To vše se sedmi trávicími enzymy, se sladidlem z rostliny stévie, bez jakýchkoliv chemických barviv a se zárukou, že proteinovou složku tvoří ze 100% nejkvalitnější CFM instantní syrovátkový proteinový koncentrát z Evropské unie. Výsledný produkt je plně instantní (= snadno rozpustný), zcela bezprašný, špičkově stravitelný a využitelný.