Radek Kyzivát - Trénink zad 10 dní před Evl's Prague

Autor: Pavel Vacek

 

Radek Kyzivát je znám především z vtipných videí na sociálních sítích, ale jak uvidíte ve videu, umí taky pořádně potahat. Jeho intenzivní trénink trval přes dvě hodiny a proto je skutečný počet sérií uveden v titulcích. Video je točené 10 dní před Evls amateur, kam potřebuje shodit ještě 8 kg. Povede se mu to?

 

Extrifit Fatall Fat Burner 130 cps

Fatall Ultimate Fat Burner je silný a účinný spalovač tuku, který je určen pro efektivní odbourávání tukových zásob. Je určen jak pro kondičně cvičící tak i pro vrcholové sportovce. Samozřejmě jej ale může používat také nesportující veřejnost a každý, kdo usiluje o redukci tukových zásob a tělesné váhy. Fatall (R) Ultimate Fat Burner obsahuje celkem 18 účinných látek se synergickým (vzájemně se podporujícím) účinkem, jedná se o nejkomplexnější složení na současném trhu! Podívejte se níže na složení a popis jednotlivých účinných látek a přesvědčte se sami.

 

Extrifit Amigo 150 cps

Extrifit® vyvinul naprosto unikátní produkt. De facto se jedná o lidský sval v kapslích! Jestliže chcete budovat svalovou hmotu, je naprosto nezbytné, dodat svalu všechny aminokyseliny, ze kterých se sval skládá. A to ve stejném poměru, jako jsou zastoupeny ve svalu.