Sraz Extrifit Clubu - červen

Autor: Pavel Vacek

 

 

Oznámení dalšího srazu Extrifit Clubu.

Jarní sezonu 2023 ukončíme srázkem Extrifit Clubu, který se uskuteční v sobotu 10.6. ve 12 hod. v Extrifit Gymu na Svitavské ulici, budova obchodu Albert.

 

Co s sebou, co se tam bude dělat, proč tam jet?

V první řadě dobrou náladu, protože oceníme nejlepší závodníky Extrifit Clubu. Ještě to nemám spočítané, ale už teď vím, že letos to byla nadmíru úspěšná sezóna. Máme mezi sebou Mistry ČR, ale i Evropy. každá soutěž má své bodové ohodnocení, které se nemění už několik let, takže si sestavím férový interní žebříček a udělám Top 10 nejlepších závodníků, kteří od nás dostanou nějakou tu pěknou cenu dle jejich výběru. 

No a co dál? Samozřejmě, červnem rok nekončí, před námi je podzimní sezóna, takže se mrkneme i na ty členy, nebo zájemce o členství, kteří uvažují o startu na podzim. Zapózujeme, mrkneme na chyby, pomůžeme. No a pak dáme hezký, společný trénink, což je vždycky parádní motivace pro všechny. 

Už minule projevil přání podívat se na sraz Honza Turek, tak pokud přijede, můžete mu nakládat kotouče (sranda). Nebude chybět Luboš Chládek, možná Kristýna, určitě se ukáže Vojta Koritenský. A samozřejmě při tom trénování můžeme poradit, odstranit nějaké zjevné nedostatky, ale hlavně si společně do žil vstříknout pořádnou dávku motivace a zapálení pro společnou věc. 

Vlastně se na ten srázek těším. Věřím, že proběhne v uvolněné atmosféře, mimo dietní nálady, zavzpomínáme na sezonu, rozdáme dárky, zatrénujeme  a pofrčíme domů. Nevím jak vám, ale mně to přijde jako bezva plán na sobotu. 

Pokud ještě nejste členy Extrifit Clubu, chystáte se na soutěže a máte zájem soutěžit pod naším klubem, určitě přijeďte taky a nenechávejte to na poslední chvíli, jak se to bohužel dělo letos na jaře. Jste srdečně vítáni.