Sraz Extrifit Clubu v roce 2023

Autor: Pavel Vacek

 

Bez žádných velkých okolků půjdeme rovnou k věci. Mnozí závodníci byli pro tento rok trochu zaskočeni faktem, že se, především mládežnické termíny soutěží poměrně dost posunuly do jarních termínů. Takže přípravy na soutěže nastartovaly o pár týdnů dříve a právě teď je čas, sejít se, přiložit ruku k dílu, pomoci radou a motivací, abychom se opět vrátili do pozic předního oddílu, který na soutěže dodává špičkově připravené závodníky.

První sraz Extrifit Clubu v roce 2023 se bude konat 4. 2. 2023 od 12 hod ve „starém“ Extrifit Gymu na adrese Svitavská 1814/2, Hradec Králové

  

Vás ale bude zajímat, co se tam bude dít, že? Takže:

  • Vyhlásíme nový motivační program pro rok 2023 
  • Odměníme 5 nejlepších závodníků Extrifit Clubu. Bohužel,  nejsem vždy schopen rozeznat, kdo je člen Extrifit Clubu na soutěžích, kde se neuvádí ve výsledkových listinách oddílová příslušnost. Jako je např. ME, Diamond Cup apod… Takže se ty odměny budou týkat hlavně mistrovských a pohárových soutěží, případně závodníků, které budu osobně znát, což je dáno jejich účastí na oddílových srazech. 
  • Od tohoto uveřejnění článku bychom chtěli opět zavést staré pořádky. Tzn, jak se dostat do Extrifit Clubu? Jednoduše. Musíš přijet a ukázat se v plavkách, nebo aspoň vhodném spodním prádle. My ti na místě řekneme, jestli se stáváš členem/členkou, nebo na sobě budeš muset ještě máknout.
  • Podíváme se na aktuální formy, pomůžeme s přípravou s ohledem na konkrétní soutěžní plány jednotlivce. poradíme, jaká kategorie by byla nejvhodnější pro dobrý výsledek.
  • Poprvé přivítáme na srazu Luboše Chládka, snad nejvyrýsovannějšího kulturisty v ČR, jehož cenné rady do přípravy se vám budou jistě hodit
  • S tím souvisí první nácvik pózingu. Pozor! Tady jsem vám přichystal konzultaci, za které se normálně platí těžké prachy. Vy je budete mít samozřejmě zadara. Ale nácvik pózingu pod vedením profíků určitě stojí za to. Děvčata si vezme do parády Kristýna Seidlová, na kulturisty koukne Luboš Chládek, Vojta Koritenský, nebo já, Pavel Vacek
  • Individuální konzultace. Pokud vás něco trápí, napište si to na papír, ať nezapomenete. Pokud budete chtít poradit se stravou, mějte sepsané zkonzumované nutriční hodnoty za poslední týden. Denní součty den po dni. Stáhněte si aplikaci Kalorické tabulky, ta vám v tom pomůže. Ať se rovnou odpíchneme od nějakých konkrétních čísel a neztrácíme čas
  • Společný trénink. Budu rád, když se tentokrát nerozejdeme po svých, ale dáme trénink. Můžeme tak leccos doladit, ale to nechám na vás. Za trénink se ovšem platí běžný vstup do fitka, stejně tak jako vaše konzumace na baru.

  

Tyhle srazy bývají hodně motivační. Uvidíte, jak jsou na tom stejně staří borci z jiného kraje, kteří budou (možná) vašimi soupeři na soutěžích. Dozvíte se bez matlání medu kolem huby, co potřebujete zlepšit, na čem máte zamakat v následujících týdnech. Budeme k vám tvrdí, ale upřímní, protože věříme, že vás to posune k cíli. A ten máme všichni stejní. Abyste byli na soutěži co nejvýše.

P.S. Sledujte web Extrifit, náš facebook, náš instagram a pro sychr ještě můj @pavelvacek.extrifit  Kdyby byla nějaká změna, bude to tam.